Ogłoszenia, 6.12.2015

II Niedziela Adwentu.

Przypominamy, że w czasie Adwentu roraty odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w soboty o godz.7.00. Zachęcamy szczególnie dzieci do uczestnictwa w tej adwentowej Mszy świętej.

W dniu dzisiejszym przeżywamy Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Po mszach świętych jest zbiórka ofiar do puszki na pomoc tym wspólnotom kościelnym.

W poniedziałek w liturgii wspomnienie św. Ambrożego – biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to święto patronalne młodzieży żeńskiej. Msze święte sprawujemy o godz. 7.00 i 18.00. W ten dzień Ojciec święty zapowiedział początek Roku Miłosierdzia.

W piątek o godz. 17.00 w sali na plebanii próba dziecięcej scholi liturgicznej. Uzdolnione dzieci serdecznie zapraszamy na próbę. Dzieci będą śpiewać na Mszy świętej o godz. 13.15.

Na terenie naszej parafii ks. Bogdan roznosi opłatki wigilijne. W tym tygodniu będzie na ulicach Piasta Kołodzieja, Wojewódzkiego i Cynarskiego. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, są przeznaczone na wykonie ostatniego elementu projektu ośrodka parafialnego, są to pomieszczenia gospodarczo garażowe.

Do wieczności odeszła:

  • + Tamara Kędzierska, l. 65, mieszkała przy ul. Dąbrówki 17, zaopatrzona świętymi sakramentami.

Wieczny odpoczynek…