Ogłoszenia, 27.10.2019

30. Niedziela zwykła.

Różaniec w październiku odmawiamy w kościele codziennie o godz. 17.15.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii p. Marka Kędziorka z Warszawy, który jest kuratorem wystawy o bł. ks. Jerzym Popiełuszce, po Mszy świętej będzie rozprowadzał płyty z oryginalnymi nagraniami kazań błogosławionego.

W poniedziałek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie z młodzieżą szkół średnich w ramach spotkań przed sakramentem bierzmowania. Zmiana terminu nastąpiła ze względu na uroczystość Wszystkich Świętych, która wypada w pierwszy piątek miesiąca.

W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek uroczystość Wszystkich Świętych, Msze święte w kościele o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Na cmentarzu przy ul. Zakładowej o godz. 10.00, 12.00 po której odbędzie się procesja żałobna z wypominkami. O godz. 18.00 Mszę świętą będzie sprawował arcybiskup Grzegorz Ryś, na cmentarzu gdzie odbywają się pogrzeby z opieki społecznej.

W zakrystii i kancelarii parafii przyjmujemy intencje Mszalne i wypominki za zmarłych. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się przez w każdą niedzielę przed Mszą świętą o godz. 7.30. Sprawowane są także w intencji tych zmarłych Msze święte w każdy czwartek listopada o godz. 18.00.

W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w kościele o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca, o godz. 17.00 konferencja dla Żywej Róży, po niej modlitwa różańcowa.

Do wieczności odeszli:

  • + Andrzej Milcarz, l. 64, mieszkał przy ul. Opolczyka, zaopatrzony świętymi sakramentami
  • + Anna Mańka, l. 49, mieszkała przy ul. Bolesława Szczodrego 12
  • + Kunegunda Bobnis, l. 88, mieszkała przy ul. Dąbrówki 1, zaopatrzona świętymi sakramentami

W intencji zmarłych Parafian:

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”

.