Ogłoszenia, 27.05.2018

Niedziela Najświętszej Trójcy.

Nabożeństwo majowe odprawiamy w niedzielę o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.

We wtorek wspominamy w liturgii św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę.

W środę po Mszy świętej wieczornej próba dziewczynek chętnych do sypania kwiatków w trakcie procesji Bożego Ciała. Prosimy osoby chętne do o zbierania kwiatów dla dziewczynek na procesje.

W czwartek będziemy przeżywać uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte będą o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Po Mszy świętej o godz. 12.00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Serdecznie prosimy o przygotowanie trasy procesji i ołtarzy. Niech to zaangażowanie będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności okazanej Chrystusowi, za Jego obecność wśród nas w Chlebie dającym życie. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku do tej manifestacji naszej wiary.

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 po niej kapłani udadzą się do chorych.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza święta o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.00. O godz. 17.00 konferencja w kościele dla Żywego Różańca, po niej modlitwa różańcowa.

W niedzielę o godz. 7.30 Msza święta w intencji Żywej Róży, po niej modlitwa różańcowa w kaplicy. Serdecznie zachęcamy modlących się na różańcu do uczestnictwa w tej Mszy świętej i we wspólnej modlitwie.

Po Mszach świętych przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka na kolonie letnie organizowane przez Caritas.

W intencji zmarłych w tym tygodniu Parafian:

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”

.