Ogłoszenia, 25.12.2016

Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Parafianom jak i wszystkim Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia z racji Świat Bożego Narodzenia.

W poniedziałek drugi dzień świąt, w tym dniu przypada Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy świętych niedzielny.

We wtorek Święto św. Jana Ewangelisty, patrona naszej parafii. W tym dniu będziemy przeżywać odpust. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.00, będzie ją sprawował bp Ireneusz Pękalski. Na zakończenie Mszy świętej o godz. 18.00 poświęcenie wina i możliwość skosztowania. Poranna Msza święta o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszej parafialnej uroczystości.

W środę Święto Świętych Młodzianków. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

W piątek 30 grudnia Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze święte o godz. 7.00 i 18.00.

W sobotę ostatni dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego i ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 18.00 Msza święta dziękczynna za kończący się rok, na jej zakończenie nabożeństwo dziękczynne za miniony czas.

W przyszłą niedzielę Nowy Rok. W kościele w tym dniu przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne. Są do nabycia w zakrystii bilety na koncert „Betlejem w Łodzi”, odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o godz. 19.00 w Atlas Arenie. Bilety są po 40 zł, 60 zł i 80 zł. Widowisko trwa trzy godziny, będą śpiewne najpiękniejsze polskie kolędy, organizatorzy przewidują wiele atrakcji.

+