Ogłoszenia, 25.10.2015

XXX Niedziela zwykła.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Matka Boże objawiając sie w Fatimie prosiła o tę modlitwę, jeśli chcemy uratować świat od wojny i wielu cierpień całej ludzkości. W kościele różaniec odmawiamy w październiku codziennie o godz. 17.15.

W środę święto apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Po mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W najbliższą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. W kościele będą sprawowane Msze święte o godz. 7.30, 9.00 10.30, oraz wieczorna o godz. 18.00, na cmentarzu przy ul. Zakładowej o godz. 10.00 i 12.00. Po Mszy świętej o godz. 12.00 będzie procesja z modlitwami za zmarłych. W zakrystii przyjmujemy wypominki i intencje mszalne. Za zamarłych polecanych w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 7.30, w listopadzie za tych zmarłych będą sprawowane Msze święte w każdy czwartek o godz. 18.00.

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie internetowej strony parafii. Chcieliśmy serdecznie zachęcić do wchodzenia na nią ze względu na bardzo bogate komentarze biblijne do czytań niedzielnych. Można także wcześniej te czytania przeczytać, mogą stać się one źródłem naszej osobistej modlitwy i refleksji nad własnym życiem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa:

  • Łukasz Sebastian Szewczyk, kawaler par. tutejszej i Ewelina Agata Zimoń, panna z par. matki Boskiej Bolesnej.