Ogłoszenia, 24.09.2017

25. Niedziela zwykła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Misjach Miłosierdzia Bożego, dając w ten sposób świadectwo wiary. Jednocześnie pozwalając Jezusowi Miłosiernemu obdarzyć ich wieloma darami. Widzieliśmy wiele twarzy ze łzami wzruszenia w oczach.

W dniu dzisiejszym odbędzie się piknik parafialny, jego celem jest budowanie wspólnoty i wzajemnych relacji opartych na zrozumieniu i życzliwości. Organizatorami pikniku jest młodzież z naszej parafii. Rozpocznie się o godz. 10.30 we sąsiedztwie kościoła.

W poniedziałek wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, prezbitera.

W środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera. W tym dniu o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci z kl. II w związku z przygotowaniem do pierwszej komunii świętej.

W czwartek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

W piątek święto świętych Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

W sobotę wspominamy św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. Zapraszamy do wspólnego śpiewania Godzinek o godz. 6.30. O godz. 17.00 konferencja na temat tajemnic różańca dla Żywej Róży. W pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 7.30 Msza święta w intencji Żywej Róży. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tej formie modlitwy różańcowej.

Zmierzają zawrzeć sakrament małżeństwa:

  • Maciej Krzysztof Kaczmarek, kawaler par. tutejszej i Anna Magdalena Olejnik, panna par. św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim.
  • Paweł Kłąb kawaler par. Najświętszego Serca Jezusowego w Kaletniku i Angelika Monika Kaczor, panna par. tutejszej.

Do wieczności odszedł:

  • + Józef Słoma, l. 83, mieszkał przy ul. Wojewódzkiego 24.

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

+