Ogłoszenia, 23.10.2016

XXX Niedziela zwykła.

Nabożeństwo różańcowe odprawiane jest codziennie o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jest ona świadectwem naszej wiary, ale także potężnym duchowym orężem zmieniającym bieg historii.

W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie z młodzieżą przed sakramentem bierzmowania.

We wtorki i czwartki po Mszy świętej wieczornej w kościele, kolejne katechezy neokatechumenalne. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym bardzo ciąży życie i tracą ufność w miłość i dobroć Boga, oraz wątpią w Jego obecność w naszym codziennym życiu.

W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piętek święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

W sobotę o godz. 6.30 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej. Na cmentarzu przy ul. Zakładowej będą sprawowane dwie Msze święte. W kaplicy cmentarnej o godz. 10.00 i na terenie cmentarz o godz. 12.00, po niej procesja żałobna z wypominkami. W kościele parafialnym nie będzie Mszy świętych o godz. 10.30, 12.00 i 13.15. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne i wypominki za zmarłych. Za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę roku przed Mszą świętą o godz. 7.30. Poza tym w każdy czwartek w listopadzie sprawowana jest Msza święta w intencji zmarłych polecanych Bogu w wypominkach.

Chętnych do modlitwy i chwalenia Boga śpiewem, prosimy o skontaktowanie się z Panią Organistką. Potrzebne są osoby do wzmocnienia naszego chóru parafialnego.

Zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa:

  • Jan Maciej Kubiak i Milena Małgorzata Łuczak, oboje z parafii tutejszej.
  • Błażej Spychalski, kawaler par. tutejszej i Roksana Wiaderna panna z par. św. Trójcy.

+