Ogłoszenia, 20.12.2020

4. Niedziela Adwentu.

Roraty odprawimy w dni powszednie o godz. 7.00.

Ze względu na panującą zarazę zostały odwołane rekolekcje adwentowe. Korzystajmy z sakramentu pokuty w trakcie Mszy świętych, w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek wigilia świąt Bożego Narodzenia, za względu na wieczerze nie będzie odprawiana Msza święta o godz. 18.00. Pasterka o godz. 22.00 oraz o 24.00.

W piątek uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15 i 18.00. Taki sam porządek Mszy świętych będzie w drugi dzień świąt w święto św. Szczepana, pierwszego męczennika.

W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu przypada w naszej parafii odpust związany z patronem naszej parafii św. Janem Ewangelistą. O godz. 18.00 bp. Ireneusz Pękalski będzie sprawował Msze świętą odpustową. Ze względu na panującą zarazę nie będzie kosztowania poświęconego wina.

Można jeszcze w zakrystii otrzymać opłatki wigilijne. Pomyślmy nie tylko o swojej rodzinie, ale także o sąsiadach, którzy ze względu na panującą zarazę nie wychodzą z domu.

Dziękujemy za wszystkie ofiary jakie wpłynęły na konto bankowe parafii. Na stoliku z gazetami jest wystawiony kartonik z informacją o parafii i numerem konta.

Zmarli parafianie:

  • + Stanisław Sokół, l. 82, mieszkał przy ul. Zakładowej.
  • + Janina Jarzębowska, l. 95, mieszkała przy ul. Mazowieckiego.
  • + Zdzisław Sekunda, l. 77, mieszkał przy ul. Mazowieckiego.

W intencji zmarłych parafian:

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen”

.