Ogłoszenia, 27.09.2020

26. Niedziela zwykła.

W tę niedzielę na Mszy świętej o godz. 13.15 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 205 przystąpią do I Komunii świętej. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na biały tydzień.

W poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

We wtorek święto świętych Archaniołów Michała i Rafała.

W środę wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. Po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. W tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Rozpoczniemy miesiąc październik. Codziennie o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe.

W piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, w tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00, po niej kapłani udadzą się do chorych.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Masz święta o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 18:00, przed nią śpiewamy Godzinki. O godz. 16.45 konferencja dla Żywej Róży.

W przyszłą niedzielę o godz. 7.30 Msza święta w intencji Żywej Róży.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się obchody stulecia erygowania Diecezji Łódzkiej. W wyznaczonych kościołach będą sprawować Eucharystię biskupi z Polski. Jako parafia zostaliśmy zaproszeni do Kościoła Matki Bożej Jasnogórskiej w Łodzi na godz. 19.00. Arcybiskup częstochowski Wacław Depo będzie sprawował Msze świętą inaugurująca obchody jubileuszowe.

W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne.

.