Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.
W poniedziałek po mszy świętej wieczorowej spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii świętej.
W środę po mszy świętej wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
W piątek Drogi Krzyżowe – dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15.
W przyszłą niedzielę rozpocznie się Wielki Tydzień, w którym będziemy wspominać Mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa, poczynając od Jego wjazdu do Jerozolimy.
W kruchcie kościoła młodzież z Caritasu rozprowadza baranki, świece – paschaliki i świece kanonizacyjne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność charytatywną.
Zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa:
- Bartosz Trzcinka, kawaler par. tutejszej i Magdalena Pudełka, panna par. Nawiedzenia NMP w Lesku.
- Paweł Mirosław Ścieszka, kawaler par. Najświętszego Serca Jezusowego w Kaletniku i Magdalena Malwina Dłużewska, panna par. tutejszej.
- Mateusz Zdunek, kawaler par. św. Apostoła Jana Ewangelisty w Koźminku i Anna Angelika Kusińska, panna par. tutejszej.
- Piotr Łuczak i Teresa Bożena Łuczak, oboje z par. tutejszej.
- Tomasz Jan Wyszyński, kawaler par. tutejszej i Sylwia Magdalena Strojny, panna par. NMP Królowej Polski.
Do wieczności odeszli:
- † Zofia Kania, l. 90, mieszkała przy ul. Leszka Białego 11, zaopatrzona świętymi sakramentami.
- † Elżbieta Ostrowska, l. 78, mieszkała przy ul. Zakładowej 20.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
.