Ogłoszenia, 16.03.2014, II Niedziela Wielkiego Postu

W dniu dzisiejszym Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

W środę uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu przypadają imieniny ks. Bogdana. O godz. 18.00 dostojny solenizant będzie sprawował msze świętą w swojej intencji. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji ks. Bogdana i okazania mu wyrazów życzliwości.

W piątek Drogi Krzyżowe dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych o godz. 17.15.

W piątek 21 marca nasza świątynia została wyznaczona przez Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na kościół stacyjny. O godz. 18.00 biskup Adam Lepa będzie sprawował msze świętą. Z tej okazji uczestnicząc we mszy świętej możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jednocześnie msze święte w kościołach stacyjnych stanowią dla nas przygotowanie do zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę rozpocznę się rekolekcje wielkopostne dla dorosłych, oraz dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów.

W zakrystii przyjmujemy intencje mszy świętych.

Zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa:

  • Dominik Frankus, kawaler Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Strykowie i Kamila Krystyna Parczewska, panna par. tutejszej.
  • Rafał Feliks Janas, kawaler par. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu i Ewelina Patrycja Woźniak, panna par. tutejszej.
  • Mariusz Paweł Szychowski, kawaler par. Wola Rakowa i Magdalena Agnieszka Sulikowska, panna par. tutejszej.

.