Ogłoszenia, 13.11.2016

XXXIII Niedziela zwykła.

W dniu dzisiejszym w trakcie Mszy świętej o godz. 13.15 zostaną poświęcone modlitewniki dla dzieci, które przygotowują się do pierwszej komunii świętej. Zaś po Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się specjalny program artystyczny związany z rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

Trwa nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nowenna jest odprawiana codziennie po Mszy świętej wieczornej.

W czwartek wspominamy w liturgii św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.

W piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

W sobotę wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrystusa Króla, będzie to ostania niedziela w roku liturgicznym.

Od poniedziałku rozpoczniemy roznoszeni opłatków wigilijnych. Przypominamy, że w naszej parafii roznosi je ks. Bogdan ze względu na pojawiających się często oszustów. Ofiary składane z racji roznoszonych opłatków są przeznaczone na wykonanie instalacji wentylacyjnych w kościele. W raz z opłatkami jak co roku jest przygotowany specjalny folder z życzeniami. Jest w nich błąd drukarski, od śmierci ks. Jerzego Popiełuszki upłynęło trzydzieści dwa lata. W tym tygodniu Ksiądz Bogdan będzie na następujących ulicach: Mazowieckiego, Opolczyka, Świdnickiego i Bolesława Szczodrego.

+