Ogłoszenia, 1.11.2015

Uroczystość Wszystkich Świętych. XXXI Niedziela zwykła.

W dzisiejszą uroczystość w kościele nie będą sprawowane Msze święte o godz. 12.00 i 13.15. Na cmentarzu przy ul. Zakładowej będzie Msza święta w kaplicy o godz. 10.00, później na cmentarzu o godz. 12.00 w intencji zamarłych spoczywających na cmentarzy i tych, którzy poleceni zostali naszym modlitwom w wypominkach. Po Mszy świętej o godz. 12.00 odbędzie się na cmentarzu procesja z modlitwami za zmarłych.

Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy. Odpust można ofiarować tylko za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej.

Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godz. 7.00, 10.00 i 18.00

W czwartek o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszego czwartku miesiąca.

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca, Msza święta o Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00. Zachęcamy do praktykowania spowiedzi i komunii świętej pierwszopiątkowej.

W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca.

W Święto Niepodległości 11 listopada, po Mszy świętej wieczornej koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu chóru Magnificat. Serdecznie zapraszamy.

Do wieczności odeszli:

  • Krzysztof Łudzik, l. 46, mieszkał przy ul. Bolesława Szczodrego 1, namaszczony świętymi olejami.

Wieczny odpoczynek…