Księża

PROBOSZCZ
Ks. kan. Grzegorz Michalski
, ur. 4 X 1956 (parafia rodzinna: Łódź – św. Jana Chrzciciela), święcenia kapłańskie 31 I 1982, mian. 1 X 1989 (wcześniej jako wikariusz: Stryków – św. Marcina, 15 II 1982; Rusiec – Nawiedzenia NMP, Łódź-Ruda – św. Józefa, 11 II 1986; Pabianice – św. Maksymiliana). Kanonik: 14 XII 1997 (rokieta i mantolet), 22 II 2006 (honorowy AKŁ). Dziekan dekanatu Łódź-Olechów. Imieniny: 12 III.

WIKARIUSZ
Ks. Bogdan Żaromiński
, ur. 13 VIII 1960 (par. rodzinna: Skoszewy – Wniebowzięcia NMP), święcenia kapłańskie 11 V 1994, mian. 28 VIII 1999 (wcześniej: Rzgów – św. Stanisława, 27 VIII 1994; Stryków – św. Marcina, 30 VIII 1996). Imieniny: 19 III.

 

REZYDENT
Ks. Janusz Świeca – posługa ewangelizacyjna na Drodze Neokatechumenalnej.

 

 

Byli wikariusze:

  • ks. Bogdan Jeleń (30 VIII 1990 – 29 VIII 1998)
  • ks. Kazimierz Bednarek (29 VIII 1998 – 28 VIII 1999)

 

Powołani z naszej Parafii:

  • Ks. Michał Tyszecki ur. 30 VII 1970 w Łasku (parafia rodzinna: Łódź – św. Jana Ewangelisty – os. Janów: obecnie parafia św. Papieża Jana XXIII), święcenia kapłańskie 9 VI 2001, wikariusz: Gałkówek – Świętej Trójcy, 28 VIII 2001; Srock – św. Benedykta, 30 VIII 2003; Bedoń – MB Królowej Polski, 28 VIII 2004; Będków – Narodzenia NMP, 27 VIII 2005; Milejów – Opieki św. Józefa, 29 VIII 2007; Restarzew – św. Andrzeja Ap., 28 VIII 2010; Piotrków Tryb.